סדנת קניינות אישית וקבוצתית

                ליווי קניות

סדנת קניינות אישית/קבוצתית היום, כשעולם האופנה שופע טרנדים, לוקים, סגנונות, צבעים, עלויות ועוד... קשה מאוד לבחור. את מגיעה כשבראשך את יודעת ״מה את רוצה״ ומהר מאוד הולכת לאיבוד בתוך ים האפשרויות.

מטרת סדנאת הקניינות האישית היא ללמוד למקד את רצונותיך. האם הגעת בכדי להתאים לוק לאירוע? או שמא להתחדש בקולקציה שלמה לקראת העונה הקרבה? או לילדייך... גם בעת קניות עבור אחרים אנו נתקלות באותה הבעיה - יכולת המיקוד עפ״י הצורך.

סדנה זו תכלול בתוכה מספר כללי ברזל אשר ינחו אותך ממנה ואילך במסע קניות בכל פעם מחדש! יחד נרכיב רשימה ממוקדת של פריטים נחוצים למלתחה החדשה שלך תוך בחינת עלויות, התאמת הבגד למבנה גופך, גוון עורך ועוד... עד לשלב בו תדעי ״להרכיב״ לבדך את הלוק/המלתחה המושלמים לך! מה שהיווה לך לנטל עד היום בשיטוט אינסופי במרכזי קניות והוצאות מיותרות יהפוך לחוויה מהנה, מספקת ובעיקר מוצלחת מכל הבחינות! הסדנא תתקיים במרכז קניות עפ״י בחירתך ובהתאם לצרכייך.  

*ניתן לאחר סדנא זו בה נלמד את צרכייך גם לרכוש את שירותיי כקניינית אישית ללא ליווי פרסונל שופינג.

ייעוץ וסידור ארון הבגדים של כל אוהבות האופנה הוא לב ליבו של הבית! זה שלתוכו נשפכות שקיות של אושר אחרי מסע קניות מטורף, זה שיודע בדיוק כמה השתנית או כמה כסף הוצאת באותו חודש.

אפשר להגיד שארון הבגדים של כל חובבת אופנה הוא איש סודה! יש כאלו שאוהבות אותו נקי ומסודר לפי צבעים, אחרות שאוהבות אותו מאורגן לפי נושאים וכאלו שאוהבות שהוא לא שואל שאלות - רק שיכיל וכמה שיותר!

מי שבאמת מעוניינת להוציא מעצמה את המיטב בכל יום מחדש יודעת שארון הבגדים והאופן בו הוא מסודר הוא המתכון להצלחה! בגדים שכבר לא בשימוש וגובים מחיר יקר של מקום לפריטים חדשים, הפרדה בין בגדי יום לערב, צבעים, סוגי בדים, עונות ועוד ועוד ועוד. את כל אלו נלמד ביום זה על מנת שבכל פעם שתפתחי את הארון - כל סגנונות הלבוש שלך יהיו זמינים ונגישים לך באופן המירבי. אין זמן מתאים לעשות סדר בארון - שהרי הוא סדר בחיים!

כל זמן הוא הזמן הנכון להיראות ולהרגיש במיטבך!

*ניתן לאחר סדנא זו בה נלמד את צרכייך גם לרכוש את שירותיי כקניינית אישית ללא ליווי פרסונל שופינג.

ייעוץ ארון